Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Seminarium

„Dylematy rozliczeń VAT w przedsiębiorstwach i Jednostkach Samorządu Terytorialnego na tle nowelizacji ustawy o VAT i odpowiedzialności prawno-karnej kierownika jednostki i głównej księgowej /skarbnika/”

Seminarium


Miejsce: LO, ul. Matejki 5, aula 13

Termin: 22.10.2016 /sobota/, g. 10.00-11.30

Zagadnienia:
  1. Problemy dochowania należytej staranności w rozpoznaniu kontrahenta – podatnika VAT w orzecznictwie Trybunału Sprawiedliwości UE i kontroli podatkowej – dr Andrzej Jackiewicz.
  2. Dylematy rozliczania VAT na tle zmian ustawy o VAT i orzecznictwa sądowego WSA, NSA i ETS – problemy transparentności rozliczeń – dr Andrzej Jackiewicz.
  3. Controlling VAT w Jednostkach Samorządu Terytorialnego a problemy ustalania prewspółczynnika i dokonywania korekt – dr Andrzej Jackiewicz, mgr Małgorzata Domańska.
  4. Problemy fałszowania faktur i odpowiedzialności kierownika jednostki i głównej księgowej /skarbnika/ w przepisach „Kodeksu karnego” i „Kodeksu karnego skarbowego” – dr Paweł Sydor.
  5. Dyskusja.

Dziekan dr Andrzej Jackiewicz

Oferta Społecznej Akademii Nauk

        
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunku Zarządzanie w bogatym zakresie profili oraz specjalności. W ramach specjalności proponowane są studia w zakresie Rachunkowości i Finansów w Zarządzaniu, Marketingu i Zarządzania logistycznego oraz Zarządzania Organizacjami. Proponujemy również wybór profili, które oprócz dyplomu ukończenia studiów wyższych zapewniają certyfikat specjalisty w zakresie Finansów i Rachunkowości, Logistyki w zarządzaniu oraz Zarządzania bezpieczeństwem narodowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!